To nejkrásnější, co chci prožít

19. března 2018 v 23:10 |  Téma týdne
Ptáš se mě, co je nejkrásnější věc, kterou bych s Tebou chtěla prožít. A jelikož je to něco, po čem mé srdce již dlouho touží, píši Ti dopis. Píšu, protože kdybych Ti to jen řekla, nedokázala bych tak bleskově poskládat a vyjádřit, co myslím. Jak to podat.

Nejúžasnější pocity ve mě vyvolává myšlenka na malé dobrodružství. Mám i konkrétní místo, víš. Určitě Ti to přijde otřepané, ale je to místo mého života. Přeji si, abychom se za krásných letních dní procházeli po vrcholcích Malé Fatry. Abychom si užívali té nádherné flóry a fauny. Majestátních vrcholků. Krásy přírody. Vůně hor.
A úplná třešínka na dortu by byl noční výšlap na Velký Rozsutec. Jen Ty a já, příroda, hory a hvězdy nad náma. Prošly bychom kolem děr a jejich milého bublání potoka. Vydali bychom se tichým lesem, tiše, abychom nerušili noční život. A pak bychom opatrně vylezli na samotný vrchol.
Zůstali bychom okouzleně stát, lehli bychom si na chladivou zem a koukali na Mléčnou dráhu. Na všechny ty nádherné hvězdy. Až do rána.
Ovšem, to nejlepší a nejpůvabnější, co by nás čekalo, by byl samotný východ slunce. Pozorovali bychom, jak se ladně vyšvihne nad horizont v rudé záři, jak pomalu osvěcuje vrcholek a připadali bychom si jako jediní na světě. Okouzlení nádherou něčeho, co se děje každý den. Jak vychází a probouzí svět. Slunce pomalu stoupá a jeho paprsky hladí zemi, zahřívají ji.
A jen s Tebou chci prožít tento kouzelný moment, který si sním v srdci.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
A kam vezmou Vaše myšlenky Vás?